Kurumsal2022-06-07T11:26:17+03:00

Misyonumuz

Müşterilerimizin “Scooter” ve “Motosiklet” pazarında bol çeşit, fiyat avantajı ve uygun ödeme koşulları ile ihtiyaçlarına güvenilir bir şekilde ulaşmalarını sağlayarak motosiklet sahibi yapmak ve zaman tasarruf etmelerini sağlayarak yaşam kalitelerine olumlu katkıda bulunmak.

Vizyonumuz

Türkiye’nin “Scooter” ve “Motosiklet” pazarında en geniş çeşide sahip olan, en iyi ödeme seçeneklerini sunan, en müşteri memnuniyeti odaklı firması olarak çevreye duyarlı prensiplerimizden ve etik değerlerimizden ödün vermeden sektör lideri konumuna gelmek.

Our Mission

To provide our customers with  a wide range of scooters and motorcycles with the best prices possible, having convenient payment options and making them motorcycle owners, thereby helping them save time, adding quality to their lives.

Our Vision

To be the market leader in scooter and motorcycle sales in Turkey without comprimising our ethical and environmental values, having the largest selection of scooters and motorcycles, presenting the best payment options and being the most customer oriented one in the business.