Çınar Motor – Senetle Motosiklet – Bayilikler – 20232023-11-20T01:15:42+03:00

Çınar Motor Motosiklet Bayilikleri

Senetle Motosiklet
Senetle Motosiklet
Senetle Motosiklet
Senetle Motosiklet
Senetle Motosiklet
Senetle Motosiklet

Çınar Motor satışını yaptığı motosiklet markaları arasına kattığı Skyteam ile şimdi daha da güçlü. Siz değerli müşterilerimize senetle satış dahil uygun koşullarda Skyteam, SYM, Voge, Yuki, Hyosung ve RMG Moto Gusto marka motosikletleri sunmaktan gurur duyuyoruz. Senetle motosiklet satışında istikrarlı, tecrübeli ve güvenilir adres Çınar Motor’dur.

Çınar Motorun Bayisi Olduğu Markalar Hakkında Kısa Kısa

  • Skyteam 1999 yılında Çin’de motosiklet üretimine başlayan ve özellikle de retro tarz motosikletler ile Dünya genelinde tanınan bir markadır. 2023 yılında Skyteam markasının distribütörü olan Çınar Motor iki Skyteam modeli ile piyasaya girmiştir: Skyteam Tracker 125 ve Skyteam T-Rex 125. Söylememize gerek olmasa da her iki modele de uygun ödeme koşulları ile ve de senetle sahip olabileceğinizi burada hatırlatmak isteriz.
  • SYM Samyang Motor 1954 yılı Taiwan Taipei kuruluşludur. SYM Taiwan’ın en büyük moped, motosiklet ve ATV üreticisi olup teknoloji ve tasarım konusunda Dünya genelinde kabul görmüş bir markadır.
  • Türkiye’ye İthalatını gerçekleştiren, sektöründe lider konumda bulunan, 200’i aşkın kişiye istihdam sağlayan Yuki Motorlu Araçlar İmal ve Satış Anonim Şirket’i bünyesindeki Yuki Motorlu Araçlar kendi tescilli markası “Yuki Motor” ile 2006 yılında motosiklet sektöründe faaliyetlerine başlamıştır.
  • Çinli Loncin motosiklet fabrikası BMW’ye üretim yaparken bir yandan da üstün kalite ve performanslı Voge markasını bizlere sunuyor.
  • Hyosung 1979 yılından itibaren Japon Suzuki lisansı altında Güney Kore pazarı için üretime başladı. 1986 yılında şirket Hamamatsu’da kendi araştırma ve geliştirme merkezini açtı ve sonraki yıl kendi tasarımlarına ait modeller üretmeye başladı. Hysoung, 1988 Yaz Olimpiyatları’nın resmi motosiklet sağlayıcısıydı.
  • RMG Moto Gusto geniş model yelpazesi ile yıllardan beri hizmetinizdedir.
  • Senetle motosiklet denince tüm bu markaları sizlere uygun koşullarda sunan Çınar Motor.